Biuro rachunkowe – Co nas wyróżnia

25 lutego, 2021 Wyłącz przez prezes

Biuro rachunkowe – Dlaczego my?

Chcielibyśmy porozmawiać o tym, jak możemy pomóc waszej twojej firmie i dlaczego tak wielu właścicieli firm docenia nasze usługi i wkład. Nasze biura rachunkowe w Polsce realizuja osobistą obsługę księgową z regularnym kontaktem z klientem, dzięki czemu zyskujemy z Tobą znakomite relacje oraz długotrwałe relacje.

Usługi księgowe Katowice

Audyt i rozliczenia

Jesteśmy biegłymi rewidentami  zlokalizowana w Katowicach i posiadamy wysokie wykształcenie w zrozumieniu biznesu naszych klientów, ścisłej współpracy z klientaki i wykonywaniu zadań audytowych i księgowych w uzgodnionych ramach czasowych.


Rozwiązania księgowe online w chmurze

Jesteśmy akredytowanymi partnerami Platinum z oprogramowaniem Accounting, aby dostarczać naszym klientom internetowe rozwiązania rachunkowe w chmurze do zgromadzenia dokumentacji księgowej, w tym usługi rachunkowe, deklaracje VAT i rachunkowość zarządczą. Rozwiązania księgowe online w chmurze są także wbudowane w całą gamę naszych usług, w tym zeznania podatkowe, rozliczenia w US, usługi płacowe oraz pomoc w zakresie ręcznej rejestracji.


Usługi księgowe, w tym pomoc w bieżacych przepisach dotyczącymi automatycznej rejestracji emerytalnej.

Prowadzimy dobrej jakości outsourcing płac online dla niewielkich i rozbudowanych firm. Nasze usługi w zakresie zarządzania płacami dokonują wszystkich niezbędnych zgłoszeń do urzędów podatkowych w waszym imieniu i zapewniają odpowiednie dokumenty z wymogami dotyczącymi sprawozdawczości i korespondencji związanymi z [automatycznym logowaniem emerytalnym